Покращує сон

Для підтримки фізичного і психічного благополуччя всім нам потрібен якісний, здоровий сон. Вчені з’ясували, що психічну стабільність, здатність до концентрації і зосередження порушує не тільки нестача сну, але і його низьку якість, особливо в довгостроковій перспективі. Хронічний неспокійний сон – прямий шлях до захворювань серцево-судинної системи, діабету і депресії.

Зростаюче число досліджень вказує на те, що масаж є ефективним засобом для боротьби з безсонням, а також деякими іншими хронічними захворюваннями, які можуть призводити до порушень сну. Незважаючи на те, що багато хто вважає масаж відмінним способом розслабитися, не всі знають про його комплексній дії на організм людини.

Оскільки масаж покращує загальне самопочуття, клієнти після сеансу відчувають розслаблення, а їх настрій значно поліпшується. Дослідження також вказують на те, що масаж відмінно справляється з болем, слабкістю м’язів, неспокоєм і депресією. Масаж – це відмінний спосіб привести своє тіло і розум в порядок без фармакології!

Масаж допомагає боротися з безсонням, сприяючи виробленню серотоніну, одного з найважливіших нейромедіаторів. Саме серотонін стимулює відділ мозку, що відповідає за засинання. Крім того, гормон серотонін є попередником гормону мелатоніну. Іншими словами, серотонін в ході хімічних реакцій перетворюється в мелатонін.

Мелатонін – це гормон, «заколисливий» наш мозок, який готує його до сну. Крім того, науково доведено, що мелатонін уповільнює процеси старіння, підсилює ефективність функціонування імунної системи і має антиоксидантні властивості.

Інші дослідження вказують на те, що під час масажу мозок продукує дельта-хвилі, підвищення концентрації яких спостерігається в фазі глибокого сну.