Полегшує біль у м’язах

Основним засобом допомоги при болю в м’язах є масаж. Найчастіше спастически скорочені м’язи розслабляють за допомогою спортивного, тайського класичного, розслабляючого масажів. Також можуть рекомендувати акупрессуру і голковколювання.

Масаж допомагає вивести молочну кислоту, нормалізує кровообіг, виводячи застояну кров, прискорює метаболізм. Разом з рідинами видаляються продукти розпаду білків, уламки молекул, токсичні сполуки.

Масаж чудово знімає біль, позбавляє від судом. У спортсмена припиняється відчуття «ломоти» в тілі, нормалізується самопочуття. Він перестає відчувати себе «вичавленим», виснаженим.

Одночасно масаж допомагає подолати застій в гіпертрофії м’язів.

Регулярне відвідування масажного кабінету допомагає збільшувати еластичність м’язової та сполучної тканини, підвищує ефективність тренувань, попереджає травми м’язів і зв’язок.

Постійне відвідування масажиста, який вміє якісно проводити повну діагностику допоможе своєчасно виявити проблеми: передумови до травм і патологій м’язів, проблеми з опорно-руховим апаратом, що розвиваються захворювання.