Знімає напругу від сидячої роботи

При щоденній сидячій роботі м’язи спини, що підтримують хребет, починають втрачати свій тонус, приводячи до змін і деформації. Виникає можливість появи остеохондрозу, болю в поперековому і шийному відділі, проблем з внутрішніми органами, відкладень солей і виникнення набряків.

Сидіння за столом біля монітора без перерви і щоденна їзда на автомобілі, істотно знижують зір, до кінця дня з’являються втома в ногах, виникають неприємні відчуття в шийному відділі хребта, і з’являється бажання потерти шию, розім’яти плечі, витягнути ноги. Малорухливий спосіб життя підвищує стомлюваність організму, викликаючи підвищену дратівливість і погіршення психоемоційного стану.

Таким чином, нехтування простими правилами для комфортної роботи і своєчасного відпочинку, може істотно ускладнити і погіршити якість життя.

Офісним працівникам рекомендується робити перерву на відпочинок щогодини і, хоча б найпростішу фізичну розминку: нахили вперед і вбік, присідання, помахи руками, а в обідню перерву здійснювати невелику прогулянку, наприклад, до сусіднього магазину або кафетерію.

І звичайно, врятуватися від послеофісной нудьги і втоми допоможе хороший професійний масаж.