Посилює імунітет

Імунна система є сукупністю механізмів, які людський організм використовує, щоб ефективно протистояти активності мікроорганізмів, що потрапляють в нього ззовні. При збої в роботі імунної системи людина відразу ж стає схильним до безлічі різних захворювань, які не змусять себе довго чекати, і можуть проявитися найближчим часом. Всі ці захворювання в результаті можуть позначатися на загальному тонусі і активності людини в цілому.

Якщо ви відчуваєте недостатність сну, погано харчуєтеся, схильні до регулярним стресами і іншим руйнівним факторам, які, так чи інакше, присутні в житті кожної дорослої людини, це призводить до серйозних проблем в роботі всього організму, зокрема захисної і імунної системи. Таким чином, істотно підвищується ризик серйозно захворіти саме в ті моменти, коли ви особливо чітко відчуваєте втому або занепад сил. Це перша ознака того, що імунна система дає збій.

Загальний масаж, що проводиться в більшості центрів реабілітації естетичної медицини – це надійний засіб для боротьби і профілактики різних захворювань, а також стресових станів, які періодично відчуває ваш організм. Також загальний масаж сприяє підвищенню загального тонусу організму в цілому, що зробить вас бадьоріше і впевненіше в собі.

Якщо говорити про цілеспрямоване лікування імунної недостатності, то загальний масаж в даному контексті можна вважати скоріше додатковим, допоміжним засобом, яке включає в себе рефлекторну терапію і прийоми акупресури. Якщо проводити масаж поряд з регулярними фізичними заняттями, то подібна комплексна терапія прискорить процеси відновлення ресурсів організму і приведе його в вихідний високий життєвий тонус.

Одним з основних ефектів, які надає загальний масаж на організм пацієнта, є покращене кровообіг і відновлений лімфоток. Таким чином, йдуть застійні, набряклі явища, які, як правило, можна спостерігати при малорухливому і не зовсім здоровий спосіб життя.