Автозасмага SunFX

SunFX — це красива і здорова засмага!

Професійне обладнання SunFX у поєднанні з рідиною для засмаги з природним складом гарантує високу якість послуги.
Переваги для клієнта:
— природна засмага за 10 хвилин;
— формула без запаху та плям;
— абсолютно безпечна процедура, відсутність впливу УФ-випромінювання;
— підходить для всіх, навіть для людей з дуже світлою шкірою та алергією;
— стійкий ефект (протягом 7-10 днів), при повторній процедурі — до 14 днів;
— ідеальне рішення для урочистих подій, таких як весілля, публічні виступи, тощо;
— доступна ціна.
Метод засмаги SunFX відрізняється тим, що застосовуються рідини високої концентрації без запаху, склад яких не містить алкоголю і шкідливих речовин, тому засмагу можуть робити також вагітні жінки і люди з алергією. Рідини є доступні в трьох відтінках, які можна підбирати відповідно до кольору шкіри.
Засмагла шкіра виглядає здоровою і елегантною. Отримання видимого ефекту від засмаги на сонці або в солярії вимагає терпіння. Крім того, не всім можна піддаватися впливу шкідливих випромінювань УФ, яке може викликати подразнення шкіри, алергію або знебарвлення.
Засмага SunFX — це послуга, яка підходить для всіх, хто погано реагує на УФ-випромінювання, наприклад для людей з ясною карнацією.
Процедура відбувається наступним чином: людина стоїть в спеціальній кабіні SunFX, за допомогою аплікатора розпилюється рідина для засмаги. Колір засмаги підбирається індивідуально для кожного клієнта.
Попердньо для отримання найкращих результатів потрібно зробити пілінг (скраб) всього тіла.
Всі пристрої SunFX мають функцію висушування. В день роблення засмаги рекомендується одягнутись в темний одяг, тому що колір фіксується від 5 до 8 годин. Слід зачекати принаймні 5 годин перш ніж приймати душ. Ефект тримається від 7 до 10 днів. При наступних процедурах — до 14 днів.
Якщо ви хочете гарно виглядати в особливий для Вас день, засмагу краще робити за два або день до цього дня.