Балийский массаж

Особливості виконання

Техніка Балійского масажу поєднує в собі класичний масаж, акупрессуру, ароматерапію природними маслами. У деяких сенсах даний вид масажу має відгомони аюрведического масажу на основі унікальних рослинних засобів острова Балі.

Важливе значення приділяється течією енергії в людському тілі, або філософію «інь-ян». Саме це поєднання являє основний секрет Балійского масажу.

Починають масаж з периферії, тобто з кінцівок. Далі руху направляються до корпусу і знову повертаються назад. У цьому криється закономірність руху енергії та принципи активації судин.

Загальний напрямок рухів рук — від ніг до голови.

Процедура масажу включає в себе велику кількість прийомів:

 • погладжування;
 • розтягування;
 • натиснення;
 • поплескування;
 • натиснення пальцями і долонями.
 • Техніка даного масажу є однією з форм масажу, спрямованого на глибоку опрацювання м’язів. Його не можна назвати делікатним, тому як його дія може відчуватися глибоко в м’язах.Звичайно, в спа масаж виконується більш м’яко і більшою мірою спрямований на розслаблення.Масажист виконує руху за особливою схемою, рухаючись від кінцівок, поступово перебираючись до корпусу тіла і повертаючись назад.

  Основне правило проведення масажу — рухи повинні проводитися від ніг до голови.

  Варто сказати і про силу впливу, вона прикладається по наростаючій: спочатку виконуються більш м’які і слабкі рухи, які плавно переходять до більш інтенсивним і сильним. Особлива увага приділяється симетричності прийомів — будь-який рух обов’язково повинно симетрично повторюватися.

  Як правило масаж виконує один майстер.

 • За рахунок припливу крові до внутрішніх органів масаж надає лікувальний ефект, насичуючи організм киснем.Однією з важливою складовою процедури є ароматичні масла. Найпопулярнішим і частоіспользуемих є масло кокосового горіха, яке деякий час настоюється на місцевих кольорах і спеціях.

  Масло благотворно впливає на шкіру, надаючи ароматерапевтический ефект. Якщо ви хочете відновити гармонію душі і тіла, зняти м’язову і внутрішнє напруження, вам допоможе процедура Балійского масажу.